Strona główna > Sprzęt Audio > Sennheiser HD 598 Special Edition dostępny już wkrótce

Słuchawki Sennheiser HD 598 Special Edition są gotowe, by być godnym kontynuatorem tradycji ustanowionej przez poprzednika tego modelu.

Ergonomia modelu HD 598 Special Edition odpowiada wewnętrznemu charakterowi słuchawek. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów w obudowie sprawia, że są one luksusowym nabytkiem do słuchania w domu. Pałąk słuchawek jest wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej, a miękkie, pokryte welurem poduszki nauszników zapewniają wysoki poziom komfortu podczas długotrwałego użytkowania. Jednorodna warstwa wypełniająca na poduszkach usznych ogranicza do minimum zniekształcenia harmoniczne i zapewnia doskonałe tłumienie hałasu zewnętrznego.

W porównaniu z modelem HD 598, konstrukcja Edycji Specjalnej pozostała niezmieniona, z wyjątkiem czarnej kolorystyki. Waga modelu nieznacznie wzrosła, ale nie ma to wpływu na komfort użytkowania. Rozszerzono również zakres dostaw. W skład zestawu wchodzi kabel miedziany (OFC) o długości 3 m, kabel o długości 1,2 m, wtyczka prosta 6,5 mm oraz przejściówka na wtyczkę jack 3,5 mm.

Model HD 598 Special Edition łączy w sobie nieskazitelną jakość dźwięku i niezrównany komfort. Komponent akustyczny jest w stanie wytworzyć niezwykle naturalny, szczegółowy i dobrze zrównoważony dźwięk w zakresie częstotliwości od 12 Hz do 38500 Hz. Zoptymalizowane ferro-neodymowe jednostki napędowe zapewniają wysoką dynamikę i znakomitą wydajność przetwarzania sygnału wyjściowego. Podobnie jak model HD 598, w wersji Special Edition zastosowano technologię E.A.R., która zapewnia precyzyjne kierowanie sygnałów audio o wysokiej wierności do kanału słuchowego użytkownika, co pozwala na uwolnienie pełnej mocy słuchawek w transmisji dźwięku.

Model HD 598 SE oferuje niezrównaną wydajność i klasyczny wygląd przypominający pierwsze zamknięte słuchawki firmy Sennheiser, które zostały wynalezione w 1968 roku. Słuchawki emanują wewnętrznym luksusem i jakością, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku.