Strona główna > Sprzęt Audio > 4 nowości w serii słuchawek Klipsch T5 w Dr.Head

Nadeszły długo oczekiwane nowe produkty firmy Klipsch: cztery modele z serii T5 słuchawek dousznych - przewodowe, bezprzewodowe i w pełni bezprzewodowe. Wszystkie posiadają opatentowaną przez firmę Klipsch konstrukcję True Comfort: zastrzeżone owalne wkładki douszne, krótką końcówkę oraz precyzyjnie ustawioną pod kątem konstrukcję obudowy, która zapewnia wygodne i pewne dopasowanie do kanału słuchowego. Miękkie, owalne końcówki silikonowe zmniejszają zmęczenie uszu, zapewniając jednocześnie maksymalny komfort i doskonałą izolację pasywnego hałasu z głębokimi basami. Ponadto wszystkie 4 modele spełniają normę IPX4 dotyczącą ochrony przed potem i wilgocią.

Klipsch T5 True Wireless to pierwsze w pełni bezprzewodowe słuchawki firmy Klipsch. Akumulator zapewnia do ośmiu godzin pracy na jednym ładowaniu oraz dodatkowe 24 godziny podczas ładowania ze stylowej metalowej obudowy zapalniczki Zippo (ładowanie przez USB-C). Słuchawki są wyposażone w cztery mikrofony Clear Voice Chat (cVc®), które zapewniają krystalicznie czystą transmisję głosu i tłumienie szumów otoczenia podczas rozmów. Nowy chipset Bluetooth 5 zapewnia efektywne zużycie energii oraz większą niezawodność i zasięg, a także obsługę kodeków AAC i aptX.

Bezprzewodowe słuchawki Klipsch T5 Neckband to model z pałąkiem na szyję, który wibruje przy połączeniach przychodzących. Czas pracy na baterii wynosi 15 godzin. Model ten współpracuje również z technologią Bluetooth w wersji 5 i jest wyposażony w parę mikrofonów cVc. Obsługiwane są kodeki AAC, aptX i aptX HD. Wysokiej jakości ręcznie wykonany skórzany pasek i aluminiowe elementy sterujące uzupełniają eleganckie, minimalistyczne wzornictwo, a zaawansowany pilot z trzema przyciskami ułatwia sterowanie muzyką i połączeniami telefonicznymi. Model ten jest dostępny w kolorze brązowym lub czarnym.

Bezprzewodowy zestaw Klipsch T5 Sport ma formę regulowanej pętli na szyję i jest przeznaczony do użytku podczas aktywności fizycznej. Model ten jest wyposażony w elementy mocujące z pianki pamięci Comply Comfort Ts-100 oraz opcjonalne końcówki skrzydełek zapewniające bezpieczne dopasowanie. Akumulator zapewnia do 10 godzin odtwarzania. Dodatkowe funkcje obejmują technologię cVc ósmej generacji, Bluetooth 5.0 z kodekami AAC/aptX/aptX HD oraz trzyprzyciskowy pilot zdalnego sterowania. Dostępne w kolorze czarnym lub białym.

Wreszcie Klipsch T5M Wired to propozycja dla tych, którzy preferują klasyczne słuchawki przewodowe. Słuchawki T5M Wired charakteryzują się wysokiej jakości dźwiękiem Klipsch, konstrukcją True Comfort, przewodem owiniętym tkaniną oraz niewielkim, aluminiowym, jednoprzyciskowym pilotem do odtwarzania i sterowania połączeniami. Model ten jest również dostępny w kolorze czarnym i białym. Wszystkie cztery modele można już odsłuchać, porównać i kupić w sklepach Dr.Head.