Strona główna > Sprzęt Audio > JBL Charge 4 i JBL JRPOP: nowości od JBL

Nowości od JBL - głośniki bezprzewodowe Charge 4 i Charge 4 zostały zaprezentowane

JBL Charge 4

W nowym urządzeniu JBL Charge 4 poprawiono dźwięk, wydłużono czas pracy akumulatora i wprowadzono inne drobne zmiany. Przenośna seria Charge firmy JBL różni się od serii Flip możliwością ładowania urządzeń dzięki wbudowanemu portowi USB. Firma JBL nie wspomniała w materiałach prasowych, że głośnik JBL Charge 4 będzie wyposażony w port USB Typu-C, ale na targach IFA w Berlinie można było go zobaczyć z tyłu przenośnego głośnika. Jest to niewątpliwa zaleta: port USB typu C pozwoli Ci znacznie szybciej naładować urządzenie. JBL Charge 4 to pierwszy głośnik bezprzewodowy firmy JBL wyposażony w port USB typu C.

Konstrukcja głośnika JBL Charge 4 pozostała niezmieniona, ale czas pracy akumulatora wynosi teraz około 20 godzin. Głośnik ma stopień ochrony IPX7 (można go zanurzyć w wodzie na głębokość 1 metra na czas do 30 minut) i umożliwia bezprzewodowe połączenie dwóch urządzeń za pomocą technologii Bluetooth. A dzięki technologii JBL Connect+ można podłączyć do jednego systemu nawet 100 głośników, aby uzyskać maksymalny dźwięk przestrzenny.

JBL JRPOP

Czy Twoje dzieci lubią słuchać muzyki w swoim pokoju lub na dworze z przyjaciółmi? JBL ma rozwiązanie: przenośny głośnik JBL JRPOP to świetna propozycja dla młodych miłośników muzyki. Solidna konstrukcja głośnika nie zawiera żadnych części, którymi dziecko mogłoby się zranić.

Osobliwością głośnika JBL JRPOP jest to, że nie tylko odtwarza on muzykę, ale także uzupełnia ją o zabawne podświetlenie. Aby każdy głośnik był wyjątkowy, dodano naklejki.

Czas pracy na baterii do 5 godzin. Stopień ochrony IPX7. Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch urządzeń przez bluetooth.