Strona główna > Sprzęt Audio > Nowa generacja słuchawek Beyerdynamic: DT 700 PRO X i DT 900 PRO X

Niemiecki producent sprzętu studyjnego Beyerdynamic zaprezentował nową serię słuchawek PRO X. Wiemy, że Beyerdynamic to bardzo konserwatywna marka znana z niezawodności i jakości dźwięku. Spójrzcie na prezenterów na antenie i muzyków w studiu: najczęściej na ich uszach znajdują się słuchawki studyjne Beyerdynamic.

Firma postanowiła uczynić serię PRO X bardziej uniwersalną, pozycjonując ją jako "dom kreatywności". Dzięki DT 700 PRO X i DT 900 PRO X poczujesz się pewnie poza studiem w podcastach, transmisjach na żywo i produkcji medialnej. Koneserzy wysokiej jakości dźwięku również będą zachwyceni. W skład serii PRO X wchodzą dwie pary słuchawek (otwarte i zamknięte) oraz dwa mikrofony. Teraz więcej o słuchawkach.

Słuchawki serii PRO X

DT 700 PRO X to zamknięte słuchawki przeznaczone do nagrywania i monitorowania. DT 900 PRO X to otwarty model, który nadaje się do miksowania i masteringu. Producent twierdzi, że seria PRO X dobrze współpracuje z laptopami, a nawet smartfonami (o dziwo). Dlaczego nowy Beyerdynamic jest bardziej przyjazny dla użytkownika poza studiem?


Nowe głośniki i złącze mini-XLR

Szeroki zakres zastosowań dla obu par umożliwia nowy głośnik STELLAR.45. Beyerdynamic twierdzi, że udało im się osiągnąć niesamowitą wydajność słuchawek przy zachowaniu rozpoznawalnego brzmienia. Dynamiczny przetwornik wyposażono w neodymowy magnes pierścieniowy oraz nową trójwarstwową membranę ze zintegrowaną warstwą tłumiącą. Sterownik jest teraz bardziej responsywny: będzie grał poprawnie nawet po podłączeniu do słabego wyjścia słuchawkowego w smartfonie. Jest również lekki, a jego reakcja jest szybka i dokładna. Producent twierdzi, że jest on lepiej kontrolowany podczas silnego ciśnienia akustycznego. Czułość nowych modeli wynosi 100dB (DT 770 PRO ma 96dB), co oznacza, że nowe słuchawki są lżejsze dla wzmacniacza.


Kilka ciekawych sztuczek: w kablu zastosowano mini-XLR jako przełącznik oraz jack 3,5mm do podłączenia smartfona lub laptopa. Kabel jest niezbalansowany, ale połączenie jest znacznie bardziej niezawodne. Jeśli chcesz, możesz wykonać połączenie zbalansowane. W poprzednich modelach kabel nie był odłączany.

Niezawodny i rozpoznawalny

Producent zachował to, co najważniejsze - niezawodność i trwałość. Prawie wszystko w organizmie można zastąpić, jeśli się chce (przepis na wieczność). Wytrzymały pałąk ze stali sprężynowej będzie służył przez długi czas, a miękkie welurowe poduszki nauszników zapewnią Ci komfort nawet podczas długich sesji odsłuchowych.

Na koniec należy wspomnieć o projekcie. Oto brutalne słuchawki, które można opisać jednym słowem - PRO. Nowe modele stały się nieco bardziej minimalistyczne (tak by się wydawało), zmienił się kształt miseczek. Mimo to słuchawki pozostają rozpoznawalne.

Do słuchawek dołączone są dwa kable o różnych długościach: 1,8m i 3m (z wyjściami mini-XLR i 3,5mm). W zestawie znajduje się również adapter 6,35mm oraz torba do przechowywania.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Beyerdynamic ma w zanadrzu w Dr.Head, więc nie możemy się doczekać, aby porównać je z ich poprzednikami.

Nowy Beyerdynamic DT 900 PRO X

Typ słuchawek: pełnowymiarowe

Materiał wyściełający: welur

Odcień: czarny

Dodaj do ulubionych Dla porównania 29&nbsp900&nbspRR. Subskrybuj Quick View Beyerdynamic DT 700 PRO X

Typ słuchawek: pełnowymiarowe

Materiał wyściełający: welur

Odcień: czarny

Dodaj do ulubionych Dla porównania 29&nbsp900&nbspRR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd

Wszystkie najnowsze wiadomości, dyskusje i opinie w naszym kanale Telegram. Subskrybuj i dołącz do dyskusji na czacie!