Strona główna > Sprzęt Audio > KEF Mu3: pierwszy TWS marki wyłącznie w Dr.Head

Nawet uznani gracze w świecie audio, tacy jak KEF, nie mogą się oprzeć formatowi TWS. Firma cieszy się niekwestionowaną renomą jako producent wysokiej klasy głośników, a nie tak dawno temu postanowiła odkryć dla siebie nową niszę - format bezprzewodowy. KEF Mu3 są już dostępne w Rosji, przyjrzyjmy się im bliżej.

Co ciekawe, słuchawki zostały zaprojektowane przez artystę Rossa Lovegrove'a, który stworzył legendarne głośniki KEF MUON. Miękkie kontury rzeczywiście nawiązują do wyglądu głośników KEF - cech rodzinnych.

Słuchawki KEF Mu3 wyposażone są w zastrzeżony przetwornik 8,2 mm i mają stopień ochrony IPX5 (nadają się do biegania w deszczu). Połączenie ze smartfonem odbywa się za pośrednictwem technologii Bluetooth 5.0, a ważna funkcja w postaci aktywnej redukcji szumów z trybem przejrzystości otoczenia pozwala zanurzyć się w muzyce. Popularne kodeki, takie jak aptX, nie są zgłaszane przez producenta.

Czas pracy na baterii: nawet z włączoną funkcją ANC słuchawki będą działać przez 9 godzin na jednym ładowaniu, a etui zapewni kolejne 24 godziny (dostępne jest ładowanie bezprzewodowe). Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć nowy produkt firmy KEF! Mimo że model ten został wprowadzony na rynek już zimą, w Rosji pojawił się dopiero teraz. Chcielibyśmy zaznaczyć, że KEF Mu3 będzie dostępny wyłącznie w Dr.Head. Z niecierpliwością czekamy, aż pojawi się na półkach sklepowych pod koniec sierpnia lub na początku września.

Z myślą o Was otwieramy przedsprzedaż "pierworodnego" wśród słuchawek TWS marki KEF - możecie ją złożyć już teraz na naszej stronie internetowej.

KEF Mu3

Marka: KEF

Typ słuchawek bezprzewodowych: True Wireless

Wersja Bluetooth: 5.0

Dodaj do ulubionych Dla porównania 22&nbsp990&nbspRR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd