Strona główna > Sprzęt Audio > Nowy flagowy odtwarzacz firmy Astell & Kern: firma przedstawia model A&Ultima SP2000T

Południowokoreańska marka Astell & Kern, pionier w dziedzinie przenośnego dźwięku klasy premium, wprowadziła na rynek kolejny, prowokujący do myślenia sequel swojego flagowego modelu SP2000. Wydawałoby się, że co dalej? Ale A&K znalazł punkty wzrostu! Nowy odtwarzacz odziedziczył wszystkie funkcje swojego poprzednika, zyskując przy tym wiele dodatkowych cech, które bezpośrednio wskazują na możliwości techniczne firmy.

Nowy odtwarzacz zawiera cztery przetworniki cyfrowo-analogowe, co jest obecnie rekordem w ofercie firmy Astell & Kern. Producent zapewnia, że cztery układy DAC w ESS ES9068AS są w stanie zapewnić najbardziej zrównoważony dźwięk, który będzie pełen wielu muzycznych szczegółów. Sygnał MQA 8x jest również renderowany przez układ przetwornika cyfrowo-analogowego. W odtwarzaczu zastosowano nową technologię wzmacniania dźwięku Triple Amp System. Użytkownik może teraz wybrać jeden z wielu stopni wzmacniacza: wzmacniacz lampowy, op-amp lub hybrydowy. Wszystkie trzy można "odebrać" za pośrednictwem trzech wyjść słuchawkowych: 2,5 mm, 3,5 mm i 4,4 mm. Dobrze, że firma Astell & Kern zaczęła regularnie stosować połączenia zbalansowane - rok temu nie było to możliwe. Jest wyposażony w ekran dotykowy o rozdzielczości 1920x1080, który jest przydatny do sterowania i, w razie potrzeby, do oglądania treści wizualnych.

Nowy odtwarzacz posiada również funkcję Replay Gain, która pozwala użytkownikowi na automatyczną regulację głośności w zależności od charakteru utworów, utrzymując stałą głośność podczas odtwarzania - jest to mile widziana funkcja, ponieważ czasami głośność przy przejściu z jednego utworu do drugiego zapiera dech w piersiach.

Kiedy możemy się spodziewać nowego flagowego modelu A&Ultima SP2000T firmy Astell & Kern? Odtwarzacz wstępnie trafi na rynek światowy w październiku w imponującej cenie trzech i pół tysiąca dolarów. Wygląda na to, że jesień na blogu Dr.Head będzie obfitowała w recenzje nowych produktów - bądźcie czujni na kolejne nowości.

Nowy Astell&Kern A&ultima SP2000T Czarny

Wi-Fi: tak

Marka: Astell&Kern

Wersja Bluetooth: 5.0

Dodaj do ulubionych Dla porównania 219&nbsp990&nbspRR. Subskrybuj Szybki podgląd