Strona główna > Sprzęt Audio > Dwayne Johnson, JBL i Under Armour prezentują nowe słuchawki

Sportowiec Dwayne Johnson, znany na całym świecie jako "The Rock", zaprezentował nowe słuchawki w ramach serii Project Rock firmy Under Armour. Jest to wspólny projekt aktora, giganta sportowego Under Armour (czy może lepiej byłoby nazwać The Rocka gigantem sportowym?) i JBL.

"To nie pierwszy raz, kiedy The Rock wprowadza słuchawki - w ofercie jest już model pełnowymiarowy i całkowicie bezprzewodowy. Nowe słuchawki są kontynuacją pełnowymiarowych UA Sport Wireless, które pojawiły się w 2018 roku, i zyskały dodatkowe funkcje. Słuchawki są wyposażone w tryb aktywnej redukcji szumów, który będzie bardzo przydatny na siłowni. Poza siłownią przydadzą się tryby TalkThru i Ambient Aware, które pozwolą Ci słyszeć dźwięki wokół Ciebie.

Jak łatwo się domyślić, model ten jest przeznaczony do użytku treningowego. Słuchawki JBL UA Project Rock Over-Ear Headphones są wodoodporne zgodnie z normą IPX4 i mogą pracować nawet do 45 godzin. Poduszki słuchawki wykonane z miękkiego materiału można zdejmować i prać, a technologia szybkiego ładowania zapewnia 2 godziny pracy baterii w ciągu zaledwie 5 minut. Wygląd zewnętrzny słuchawek jest bardzo brutalny i minimalistyczny, a nawet nieco chropowaty, ale wydaje się, że jest to właśnie to, czego potrzebujesz podczas sesji treningu siłowego.

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, ale na razie nie ma informacji o ich wprowadzeniu do Rosji. Śledźcie nasz blog i piszcie komentarze!